Online Rezervasyon 
 • Kurumsal-Hakkımızda | RAMADA BY WYNDHAM GÜMÜŞHANE
  Kurumsal Hakkımızda

  Arazlar İnş.Nak. San ve Tic .A.Ş’nin mülk sahibi olduğu Ramada Gümüşhane, yine aynı şirket tarafından Ramada Inc. Lisans’ı altında işletilmektedir. Farklı sektörlerde başarılı projeleri hayata geçirerek büyüyen ve 1992 yılından bu yana birçok yatırıma imza atan Arazlar A.Ş günümüzde; İnşaat, Taş Ocağı, Parke Tesisi, Silah Mermisi, Patlayıcı Deposu ve Finans olmak üzere farklı sektörlerde yatırımlarına devam etmektedir. Turizm alanında da yatırımını sürdürmeyi planlayan  Arazlar A.Ş Ramada Gümüşhane ile Gümüşhane'de ki En Büyük Turizm yatırımını gerçekleştirmiş oldu.  

  Otelimizin modern, şık ve konforlu odaları, Gün ışığı alan ve en son teknoloji ile donanımlı toplantı salonları, sağlık merkezi uygulamaları ve diğer tüm bölümleri ile misafirlerin ihtiyaç duyulabileceği her türlü konfora göre tasarlanmıştır.

  Misafirlerin beklentisi olan zamanında ve güzel sunumlu hizmetleri, güler yüzlü ve eğitimli personelleri, kaliteli ve özel alanları ile Uluslararası marka otelin standartlarını taşımaktadır.

   

   

  Rezervasyon